
- В наявності
- Код: DT-59/DT
Овочерізка Mandoline Slicer 6 in 1 c контейнером для овочів і фруктів
349 ₴
+380 (67) 297-50-22
Менеджер
- +380 (89) 522-20-08Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Овочерізка Mandoline Slicer 6 in 1 c контейнером для овочів і фруктів
Терка-овочерізка Mandoline Slicer 6в1 з контейнером - незамінний помічник на кухні. З її допомогою можна нашаткувати овочі, фрукти або інші продукти різними способами.
Контейнер, у який потрапляють нарізані продукти, оснащений гумовими ніжками, це запобігає зісковзуванню зі столу під час роботи.
Для шинкування, овоч або фрукт закріплюється в спеціальному тримачі, це робить роботу з теркою максимально безпечною. Також у комплекті - ніж для очищення овочів і фруктів.

Переваги:
- Виготовлена з міцного матеріалу
- Протиковзкі гумові ніжки забезпечують стабільність під час використання
- Легко чистити під струменем води
- 6 різних типів лез із неіржавкої сталі для різної нарізки
- Компактні розміри
Характеристики:
- Тип: мультислайсер
- Габарити контейнера: 22х9 см
- Контейнер ємністю: 1,5 л;
- Габарити контейнера: 22х9 см;
- Матеріал: ABS-пластик, нержавіюча сталь;
- Габарити в упаковці: 32х10х11,5 см;
- Вага: 485 г.
Комплектація:
- Овочерізка для овочів і фруктів Mandoline Slicer
- 2 x вставки для нарізки
- 2 x вставки
- 1 х лезо решітки
- 1 х терка для подрібнення
- 1 х овочечистка
- 1 контейнер
- 1 X нарізка захист для рук
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mandoline Slicer |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 6 |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність контейнера (піддона) | Є |
| Наявність плодотримача | Є |
| Тип | Овочерізка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 349 ₴











