
- Немає в наявності
- Код: 0076-1/МК
Компактний акумуляторний фен для сушіння та укладання волосся FT01 Чорний Бездротовий фен потужністю 60Вт
2 399 ₴
+380 (67) 297-50-22
Менеджер
- +380 (89) 522-20-08Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний акумуляторний фен для сушіння та укладання волосся FT01 Чорний Бездротовий фен потужністю 60 Вт
Бездротовий портативний фен — це компактний пристрій, який ідеально підходить як для сушіння волосся, так і для прибирання дрібних забруднень, наприклад, пилу з клавіатури або комп'ютера.
Пристрій обладнаний потужним акумулятором, який забезпечує безперебійну роботу без потреби під'єднання до мережі.
Безщітковий двигун гарантує високу продуктивність, низький рівень шуму (приблизно 59 дБ) і довговічність. Компактні розміри та невелика вага дають змогу брати фен із собою в поїздки або зручно зберігати вдома.

Переваги:
- Бездротова робота: автономність завдяки акумулятору ємністю 1100 мА·год.
- Компактність і легкість: вага всього 250 г, розміри 140х110 мм.
- Потужний потік повітря: висока продуктивність для швидкого сушіння.
- Низький рівень шуму: всього 59 дБ завдяки безщітковому двигуну.
- Універсальність: підходить для сушіння волосся і видалення пилу.
- Швидке заряджаннячерез USB за 2,2 години.
- 4 режими роботи: встановлюються під ваші потреби.
- Безпека: вбудований захист від перегрівання.
Характеристики:
- Матеріал: пластик
- Тип двигуна: безщітковий
- Номінальна потужність: 60 Вт
- Гаряче повітря: Немає (дує тільки холодним)
- Напруга: 12 В
- Ємність акумулятора: 1100 мАч (Li-ion)
- Режими роботи: 4
- Максимальна швидкість обертання: 110000 об/хв
- Час роботи: 55 хв
- Час заряджання: 2,2 години (5В 2А)
- Рівень шуму: 59 дБ
- Вага: 250 г
- Розміри: 140х110х44 мм
Комплектація
- Бездротовий портативний фен — 1 шт.
- Насадки — 4 шт.
- Щіточка — 1 шт.
- Кабель для заряджання — 1 шт.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Основні | |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Потужність фена | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
- Ціна: 2 399 ₴











