
- В наявності
- Код: LT8003
Дитячий ігровий конструктор MagniStar LIMO TOY LT8003 Магнітний конструктор на 62 деталей
1 449 ₴
+380 (67) 297-50-22
Менеджер
- +380 (89) 522-20-08Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий конструктор MagniStar LIMO TOY LT8003 Магнітний конструктор на 62 деталей
Дитячий ігровий конструктор MagniStar LIMO TOY LT8003 – це магнітний конструктор, призначений для створення різних моделей транспортних засобів, включаючи авіацію. Конструктор складається з 62 деталей та дозволяє дітям розвивати дрібну моторику, логічне мислення, уяву та уважність.

Характеристики:
- Вікова категорія: від 3 років.
- Конструктор безпечний для маленьких дітей, оскільки магніти вбудовані у корпус деталей.
- Деталі скріплюються між собою під силою магнітного тяжіння, що робить складання простим та захоплюючим.
- Конструктор включає іграшкові колеса, що дозволяє збирати невеликі транспортні засоби.
- У комплекті є інструкція з можливими варіантами складання та декоративні наклейки.
- Розмір коробки:36.5х6х28 см.
- Матеріал: пластик, метал, магніт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 62 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 365 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей До | 62 |
- Ціна: 1 449 ₴







