
- Немає в наявності
- Код: M 0375-1
Дитячий килимок пазл для дітей Bambi M 0375-1 Ігровий килимок мозаїка цифри
499 ₴
+380 (67) 297-50-22
Менеджер
- +380 (89) 522-20-08Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий килимок пазл для дітей Bambi M 0375-1 Ігровий килимок мозаїка цифри
Ігровий килимок - Мозаїка Весела головоломка. Килимок забезпечує теплоізоляцію при контакті з холодною поверхнею і захищає малюка від ударів про тверду підлогу/поверхні. Килимок легкий, м'який та компактний.
Поверхня килимка має спеціальну форму для запобігання ковзанню. Килимок легко можна використовувати у дитячій кімнаті, у ванній, на балконі, на плитці, на вулиці, на пляжі.
Характеристики:
- Вид: Цифри та фігури
- Елементи – пазли
- 10 деталей (товщина 10 мм, 31,5-31,5 см)
- Матеріал: ЄВА
- Упаковка: кульок, 31,5-31,5-10 см

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вік | Від 12 міс |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Матеріал | EVA |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
- Ціна: 499 ₴



