
- Немає в наявності
- Код: ME 1096 Pink Gray
Дитячий прямокутний ігровий манеж на ніжках та входом на блискавки El Camino ME 1096 Pink Gray рожевий
3 359 ₴
- +380 (89) 522-20-08Менеджер
Дитячий прямокутний ігровий манеж на ніжках та входом на блискавки El Camino ME 1096 Pink Gray рожевий
Дитячий манеж ME 1096 ACTIVE Pink Gray EL CAMINO , рожево-сірий - має прозорі стінки виконані з сітки, що забезпечує відмінну вентиляцію і дозволяє батькам спостерігати за дитиною, манеж обладнаний дверцятами на блискавці, через неї дитина зможе самостійно вибиратися назовні.
Дитячий манеж ME 1096 Pink Gray оснащений кишенькою, в ньому мама зможе зберігати пустушки, пляшечки та серветки, ця модель комплектується двома кільцями, за допомогою яких дитина може самостійно підніматися на ніжки.
Манеж ME 1096 Pink Gray поєднує у собі високу якість, надійність та комфорт, також він має доступну вартість, дана модель відмінно підходить для сну та відпочинку малюка, манеж має жорстке дно, що забезпечує дитині максимальний комфорт.
Характеристики:
- Виробник: El Camino
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: метал, тканина, пластик
- Тип тканини: льон
- Ніжки: 2 шт
- Колеса: 2 шт, Ø 8 см - пластик
- Ручки: 2 шт
- Вхід: застібка - блискавка
- Кишені: ні
- У комплекті: кільця 2шт, чохол.
Розміри габаритні:
- Довжина: 125 см
- Ширина: 65 см
- Висота: 78 см
Розміри внутрішні:
- Довжина: 120 см
- Ширина: 60 см
- Висота: 64 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від народження до 18-ти місяців |
| Комплектація пеленальним столиком | Ні |
| Матеріал виготовлення манежу | сітчаста тканина, тканина |
| Наявність навісної колиски для немовлят | Ні |
| Опори манежу | коліщата, ніжки |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічний вхід для дитини | Так |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Вага манежу | 8.7 кг |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Комплектація | |
| Ручки для стійкості малюка | 2 шт. |
| Сумка для перенесення та зберігання манежу | Так |
- Ціна: 3 359 ₴







